REGIO – De voorbereiding is voorbij. Komend weekend maken alle clubs in het amateurvoetbal zich op voor de start van het seizoen 2022/2023. De Krant van Tynaarlo heeft voor haar lezers de indelingen en het wedstrijdprogramma in een compleet overzicht gezet. De redactie wenst alle clubs ontzettend veel succes!

Derde klasse D zaterdag

Borger
CSVC
DKB
FC Klazienaveen
FC Zuidlaren
HSC
Hollandscheveld
Hoogeveen
SJS
Veenhuizen
Vitesse’63
WVV
De Weide
ZZVV

Vijfde klasse E zaterdag

Asser Boys
Beilen
Blauw Geel’15
GEO
GRC Groningen
Haren
Harkstede
Oosterparkers
SGV
SV Tynaarlo
VAKO
Westerkwartier

Tweede klasse K zaterdag

ASVB
Annen
GSAVV Forward
HOVC
Helpman
Musselkanaal
Noordster
Peize
Sellingen
SC Stadskanaal
SC Stadspark
Valthermond
WKE’16

Derde klasse C zondag

Actief
Engelbert
Gieten
Groninger Boys
LEO
FC Lewenborg
MOVV
Muntendam
PJC
SVZ
Westerwolde
ZNC

Vijfde klasse C zondag

Alteveer
DWZ
Drieborg
FVV
Farmsum
Groen Geel
Kloosterburen
Oldambtster Boys
WEO
Woltersum
Yde de Punt

Zaterdag 3D – FC Zuidlaren

24-09-2022         FC Zuidlaren – Hollandscheveld              
01-10-2022         Hoogeveen – FC Zuidlaren        
08-10-2022         FC Zuidlaren – De Weide            
15-10-2022         Veenhuizen – FC Zuidlaren       
29-10-2022         DKB – FC Zuidlaren        
05-11-2022         FC Zuidlaren – SJS          
12-11-2022         FC Klazienaveen – FC Zuidlaren               
19-11-2022         FC Zuidlaren – HSC        
26-11-2022         ZZVV – FC Zuidlaren      
03-12-2022         FC Zuidlaren – SV Borger            
10-12-2022         Vitesse’63 – FC Zuidlaren           
21-01-2023         WVV – FC Zuidlaren      
28-01-2023         FC Zuidlaren – CSVC      
04-02-2023         Hollandscheveld – FC Zuidlaren              
11-02-2023         FC Zuidlaren – Hoogeveen        
04-03-2023         De Weide – FC Zuidlaren            
11-03-2023         FC Zuidlaren – Veenhuizen       
18-03-2023         FC Zuidlaren – DKB        
25-03-2023         SJS – FC Zuidlaren          
01-04-2023         FC Zuidlaren – FC Klazienaveen               
15-04-2023         HSC – FC Zuidlaren        
22-04-2023         FC Zuidlaren – ZZVV      
29-04-2023         SV Borger – FC Zuidlaren            
13-05-2023         FC Zuidlaren – Vitesse’63           
20-05-2023         CSVC – FC Zuidlaren      
27-05-2023         FC Zuidlaren – WVV      

Zaterdag 5E – VAKO

24-09-2022         GEO – VAKO     
01-10-2022         VAKO – Harkstede        
08-10-2022         SV Blauw Geel 1915 – VAKO     
15-10-2022         VAKO – Westerkwartier             
29-10-2022         SGV – VAKO     
05-11-2022         VAKO – GRC Groningen              
12-11-2022         VAKO – SV Tynaarlo      
19-11-2022         Beilen – VAKO 
26-11-2022         VAKO – Haren 
03-12-2022         Oosterparkers – VAKO
10-12-2022         VAKO – Asser Boys       
04-02-2023         VAKO – GEO     
11-02-2023         Harkstede – VAKO        
04-03-2023         VAKO – Blauw Geel 1915            
11-03-2023         Westerkwartier – VAKO             
18-03-2023         VAKO – SGV     
25-03-2023         GRC Groningen – VAKO              
01-04-2023         SV Tynaarlo – VAKO      
15-04-2023         VAKO – Beilen 
22-04-2023         Haren – VAKO 
13-05-2023         VAKO – Oosterparkers
20-05-2023         Asser Boys – VAKO

Zaterdag 5E – SV Tynaarlo 

24-09-2022         Westerkwartier – SV Tynaarlo 
01-10-2022         SV Tynaarlo – Oosterparkers    
08-10-2022         SGV – SV Tynaarlo         
15-10-2022         SV Tynaarlo – Asser Boys           
29-10-2022         GRC Groningen – SV Tynaarlo  
05-11-2022         SV Tynaarlo – GEO         
12-11-2022         VAKO – SV Tynaarlo      
19-11-2022         SV Tynaarlo – Harkstede            
26-11-2022         Beilen – SV Tynaarlo     
03-12-2022         SV Blauw Geel 1915 – SV Tynaarlo         
10-12-2022         SV Tynaarlo – Haren     
04-02-2023         SV Tynaarlo – Westerkwartier 
11-02-2023         Oosterparkers – SV Tynaarlo    
04-03-2023         SV Tynaarlo – SGV         
11-03-2023         Asser Boys – SV Tynaarlo           
18-03-2023         SV Tynaarlo – GRC Groningen  
25-03-2023         GEO – SV Tynaarlo         
01-04-2023         SV Tynaarlo – VAKO      
15-04-2023         Harkstede – SV Tynaarlo      
22-04-2023         SV Tynaarlo – Beilen     
13-05-2023         SV Tynaarlo – SV Blauw Geel 1915         
20-05-2023         Haren – SV Tynaarlo     

Zondag 2K Annen

25-09-2022         Helpman – Annen         
02-10-2022         Annen – Noordster       
09-10-2022         HOVC – Annen
30-10-2022         ASVB – Annen
06-11-2022         Annen – Valthermond 
13-11-2022         Peize – Annen 
20-11-2022         Annen – Sellingen         
27-11-2022         SC Stadskanaal – Annen             
04-12-2022         Annen – Forward GSAVV           
11-12-2022         SC Stadspark –  Annen 
22-01-2023         Musselkanaal – Annen
29-01-2023         Annen – WKE’16           
05-02-2023         Annen – Helpman         
12-02-2023         Noordster – Annen       
05-03-2023         Annen – HOVC
19-03-2023         Annen – ASVB 
26-03-2023         Valthermond – Annen 
02-04-2023         Annen – Peize 
16-04-2023         Sellingen – Annen         
23-04-2023         Annen – SC Stadskanaal            
30-04-2023         Forward GSAVV – Annen           
14-05-2023         Annen – SC Stadspark  
21-05-2023         WKE’16 – Annen            
29-05-2023         Annen – Musselkanaal

Zondag 3C – SVZ

25-09-2022         SVZ – PJC           
02-10-2022         Engelbert – SVZ              
09-10-2022         SVZ – Muntendam        
16-10-2022         ZNC – SVZ          
30-10-2022         SVZ – Actief      
06-11-2022         Gieten – SVZ    
13-11-2022         SVZ – MOVV    
20-11-2022         LEO – SVZ          
27-11-2022         Groninger Boys – SVZ  
04-12-2022         SVZ – Westerwolde      
11-12-2022         FC Lewenborg – SVZ     
05-02-2023         PJC – SVZ           
12-02-2023         SVZ – Engelbert              
05-03-2023         Muntendam – SVZ        
12-03-2023         SVZ – ZNC          
19-03-2023         Actief – SVZ      
26-03-2023        SVZ – Gieten
02-04-2023         MOVV – SVZ    
16-04-2023         SVZ – LEO          
23-04-2023         SVZ – Groninger Boys  
14-05-2023         Westerwolde – SVZ      
21-05-2023         SVZ – FC Lewenborg

Zondag 3C – Actief 

25-09-2022         Actief – ZNC     
02-10-2022         LEO – Actief      
09-10-2022         Gieten – Actief
16-10-2022         Actief – MOVV
30-10-2022         SVZ – Actief      
06-11-2022         Actief – Groninger Boys              
13-11-2022         Westerwolde – Actief  
20-11-2022         Actief – FC Lewenborg
27-11-2022         PJC – Actief       
04-12-2022         VV Actief – Engelbert   
11-12-2022         Muntendam – Actief    
05-02-2023         ZNC – Actief     
12-02-2023         Actief – LEO      
05-03-2023         Actief – Gieten              
12-03-2023         MOVV – Actief
19-03-2023         Actief – SVZ      
26-03-2023         Groninger Boys – Actief              
02-04-2023         Actief – Westerwolde  
16-04-2023         FC Lewenborg – Actief
23-04-2023         Actief – PJC       
14-05-2023         Engelbert – Actief          
21-05-2023         Actief – Muntendam

Zondag 5C – SV Yde Punt

25-09-2022         SV Yde de Punt – Oldambtster Boys       
09-10-2022         SV Yde de Punt – DWZ 
16-10-2022         SV Woltersum – SV Yde de Punt             
30-10-2022         SV Yde de Punt – Kloosterburen             
06-11-2022         Farmsum – SV Yde de Punt       
13-11-2022         FVV – SV Yde de Punt  
20-11-2022         SV Yde de Punt – SV Drieborg  
27-11-2022         Groen Geel – SV Yde de Punt  
04-12-2022         SV Yde de Punt – Alteveer          
11-12-2022         WEO – SV Yde de Punt
05-02-2023         Oldambtster Boys – SV Yde de Punt     
05-03-2023         DWZ – SV Yde de Punt 
12-03-2023         SV Yde de Punt – SV Woltersum             
19-03-2023         VV Kloosterburen – SV Yde de Punt     
26-03-2023         SV Yde de Punt – Farmsum       
02-04-2023         SV Yde de Punt – FVV   
16-04-2023         SV Drieborg – SV Yde de Punt  
23-04-2023         SV Yde de Punt  – Groen Geel   
14-05-2023         Alteveer – SV Yde de Punt        
21-05-2023         SV Yde de Punt – WEO