Uitslagen            3 december     

Vako C 1              Fc Assen C 1G   1 -1

Musselkanaal D 1Vako D 1          2-0

Vako E 2              Fit boys E 1         3-5

Vako E 3              BSVV E 3G          5-3

VKW E 6               Vako E 4              8-3

Eext F 1                               Vako F 2              9-3

Vako F 3              Wijster F 1          1-11      

Vako F 4              VKW F 4               0-12

LEO F 6                 Vako F 5              2-2

 

Programma         10 december                      aanvang            vertrek

De Wilper boys A 1         Vako A 1              14.00                     12.45

ZFC Zuidlaren B 1             Vako B 1              10.15                     09.15

Vako B 2                              Wildervank B 3 11.15                                   

Scheidsrechter                 N Altena

Annen C 1                          Vako C 1              09.00                     08.00

Vako D 1                             FC Assen D 2      09.00                     08.15

Scheidsrechter                 T van Wijk

Vako F 1                              ZFC Zuidl.F1       11.15( Beker)

 

Zaalcompetitie

Sporthal de Timp Assen

Vako D 1              Fc Assen D 1                      11.30     10.45

ACV D 2               Vako D 1                             12.45

Sporthal  de Kamp  Vries

LEO D 6                Vako D 2                             11.05

Vako D 2              ACV D 3                               12.20

Peelohal Assen

Gieten D 4          Vako D 4                             11.00     10.15

Vako D 4              Rolder boys D 4                               11.50

Sporthal de Boerhoorn Rolde

ZFC Zuidlaren E 1Vako E 1                           09.40     09.00

Vako E 1              LEO  E 2                                10.40

Burg. Lambershal Annen

ZFC ZuidlarenE3 Vako E 2                            11.00     10.00

Vako E 2              LEO E 5                                 12.20

Sporthal de Goorns Gieten

Vako E 3              ZFC Zuidlaren e 6             11.20     10.30

Gietenveen E 1                Vako E 3                              12.40

Pittelohal Assen

Tynaarlo F 1       Vako F 2                              13.45     13.00

Vako F 2              Borger F 2                           14.15

(Vako F 2 scheidsrechtersdienst)

Pittelohal Assen

Eext F 2                               Vako F 3                              16.00     15.15

Vako F 3              Borger F 3                           16.30    

 ( Vako F 3 zaaldienst 16.45 – 18.00 uur)  

 

Voor de Tineke penalty bokaal worden zondag a.s. bij de wedstrijd Vako 1 Haulerwijk 1 de volgende spelers om 14.00 uur verwacht:

Anna Stevens

Cas van der Wijst

Lisa Menninga

Jean Riemersma

Djimmer Riemersma

Begeleiding Eelke Riemersma